O firmie > Projektowanie

Projektowanie schodów na beton, samonośnych oraz balustrad

Opracowujemy projekty na nowoczesnym programie komputerowym Compass CAD10.PL co daje możliwość wykonania precyzyjnych, trójwymiarowych projektów schodów a także dopracowania  wszystkich szczegółów. Wszystkie elementy są dokładnie rozplanowane i z wymiarowane. Projekt schodów można obejrzeć na komputerze i jeśli zaistnieje potrzeba wszystko skorygować wcześniej aby nie było niespodzianek  na budowie. Każdy projekt opracowywany jest indywidualnie do każdego pomieszczenia.  Takie przygotowanie do produkcji  pozwala na  skonstruowanie odpowiednich schodów takich, które będą maksymalnie wygodne a zarazem ładnie wbudowane w przestrzeń pozostawioną na nie.

Schody Drewmet Leszek Hostyński - oferuje kompleksowe wykonawstwo (pomiar, projekt, produkcję oraz montaż) schodów na beton, schodów samonośnych oraz balustrad na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Wykonujemy także gotowe/indywidualne projekty inwestorów.

Producent: schody drewniane, schody na beton, schody samonośne, schody półkowe, schody ażurowe, schody wewnętrzne, schody zabiegowe, balustrady drewniane, poręcze. Realizacje m.in. w miejscowościach: Kraków i okolice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Chorzów, Częstochowa, Żory, Rybnik, Bielsko, Cieszyn, Nowy Sącz, Wadowice, Limanowa, Zakopane, Oświęcim, Andrychów, Trzebinia, Chrzanów, Kęty, Bochnia i inne miasta w województwie małopolskim i śląskim.

Serwis http://www.schody-drewmet.pl korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Kliknij tutaj aby zaakceptować warunki polityki prywatności i nie pokazywać więcej tego komunikatu.
X