O firmie > O firmie

Jesteśmy firmą  z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży stolarskiej.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu schodów drewnianych. Oferujemy Państwu  schody drewniane  samonośne jak i na beton. Nasza oferta obejmuje schody: samonośne policzkowe, gięte, dywanowe, spiralne, schody na beton, na konstrukcji metalowej,
z elementami ze stali nierdzewnej oraz szkła.

Nabyte doświadczenie,  obserwowanie zmian w "schodowych" trendach mody oraz nieustanny rozwój parku maszynowego  pozwala nam na wykonanie usługi zgodnej z oczekiwaniami
i gustami klientów. Swoją pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.  Wykonane przez Nas schody są nie tylko funkcjonalne ale jednocześnie tak wkomponowane by stanowiły dodatkowy element  wystroju wnętrza.

Długoletni staż naszej firmy w tej branży i zdobyte doświadczenie gwarantuje Państwu wysoką jakość schodów i balustrad. Wykonujemy różne rodzaje schodów
w zależności od potrzeb i upodobań klienta.  Zastosowane przy produkcji materiały, farby, lakiery są trwałe i w pełni bezpieczne dla przyszłych użytkowników.Schody produkowane są z kilku rodzajów wysokiej klasy suszonego drewna zarówno krajowego jak i egzotycznego. Wykonujemy nasze usługi na terenie całego kraju.

Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę: począwszy od pomiarów i wykonania projektu,
aż po realizacje, a nawet pomoc w dokonaniu właściwego doboru produktu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Schody Drewmet Leszek Hostyński - oferuje kompleksowe wykonawstwo (pomiar, projekt, produkcję oraz montaż) schodów na beton, schodów samonośnych oraz balustrad na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Wykonujemy także gotowe/indywidualne projekty inwestorów.

Producent: schody drewniane, schody na beton, schody samonośne, schody półkowe, schody ażurowe, schody wewnętrzne, schody zabiegowe, balustrady drewniane, poręcze. Realizacje m.in. w miejscowościach: Kraków i okolice, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Chorzów, Częstochowa, Żory, Rybnik, Bielsko, Cieszyn, Nowy Sącz, Wadowice, Limanowa, Zakopane, Oświęcim, Andrychów, Trzebinia, Chrzanów, Kęty, Bochnia i inne miasta w województwie małopolskim i śląskim.

Serwis http://www.schody-drewmet.pl korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Kliknij tutaj aby zaakceptować warunki polityki prywatności i nie pokazywać więcej tego komunikatu.
X